O nas

Cześć. W naszej nazwie ukryte są inicjały, czyli Piotrek i Kaśka. Jesteśmy duetem małżeńskim i specjalizujemy się w realizacji kreatywnych filmów ślubnych. Tak jak w życiu prywatnym i zawodowym nawzajem się uzupełniamy. Dwa różne spojrzenia na tą samą sytuację. Nie będziemy opisywać jak bardzo jesteśmy zadowoleni ze swojej pracy i że wkładamy w nią całe nasze serducho, ponieważ widać to w naszych filmach. Widzicie to? Świetnie! Jest nam bardzo miło. Każdy nasz film jest inny. Spotykając nowych ludzi, którzy się od siebie różnią opowiadamy niepowtarzalne historie miłosne. Zwracamy szczególną uwagę na detale, na to co dzieje się dookoła i za naszymi plecami, dużo obserwujemy. Na etapie montażu Waszego filmu długo szukamy wyjątkowych utworów, które będą idealnie pasować do klimatu Waszego wesela jak również pracujemy nad dźwiękami, które nas otaczają.

Jest nam bardzo miło że na gali rozdania nagród w Rzymie w prestiżowym konkursie WEVA PLAward2019 organizowanym przez Światowe Stowarzyszenie Filmowców Ślubnych członkowie Jury docenili nasze filmy przyznając nam 1 miejsce właśnie za muzykę oraz dźwięk w kategorii Best Sound Producer 2 miejsce w kategorii Best Colorist oraz 3 miejsce w kategorii Best Video Editor. Te kategorie były dla nas bardzo ważne, ponieważ nasze filmy wyróżnia właśnie dobra muzyka, dźwięk, kreatywny montaż i filmowy kolor. Poniżej przedstawiamy klatkę z naszego filmu przed i po koloryzacji.

Należymy do WEVA.PRO Światowego Stowarzyszenia Filmowców Reportażowych, zrzeszających najlepszych filmowców ślubnych na świecie. Otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień min. w kategorii ” Editor’s choice ” i ” Videos of the day ”. Mieliśmy zaszczyt być członkami JURY w prestiżowych międzynarodowych konkursach:

WEVA PLAward 2018 ( Polska edycja )

WEVA ByAward 2017 ( Białoruska edycja )

WEVA ItAward 2017 ( Włoska edycja ) 

WEVA UaAward 2017 ( Ukraińska edycja)


Dlaczego My?

Posiadamy duże doświadczenie w branży. Cały czas doskonalimy nasz warsztat pracy i od ponad dwóch lat znajdujemy się na pierwszym miejscu w Polsce oraz zamykamy czołową dwudziestkę filmowców ślubnych na świecie według rankingu WEVA.PRO. Zawsze chcemy aby Wasz film był wyjątkowy i niepowtarzalny. Jeżeli nadajecie na tych samy falach co my i stawiacie na kreatywność to razem stworzymy kolejną niesamowitą historię. Za każda parą kryje się inna historia, a my postaramy się opowiedzieć ją w ten jedyny i niepowtarzalny sposób. Nagrody i wyróżnienia, które otrzymaliśmy tylko potwierdzają, że zmierzamy w dobrym kierunku. Więcej o naszych osiągnięciach przeczytacie w zakładce nagrody