Kontakt

Telefon: + 48 888 105 109 e-mail: kontakt@pk-wideofilm.pl

Skoro tutaj dotarliście to znaczy, że podobają się Wam nasze filmy ślubne. Jest nam bardzo miło! Piszcie lub dzwońcie aby zapytać o dostępność terminu. Skorzystajcie z formularza kontaktowego, będzie nam wtedy łatwiej przestawić Wam naszą ofertę. Jeśli nie uda się Wam do nas dodzwonić, zostawcie nam wiadomość na pewno się z Wami skontaktujemy, gdyż właśnie możemy realizować materiał dla innej Pary Młodej. Jeżeli nie odpowiemy na Waszą wiadomość w przeciągu 24h to coś poszło nie tak ( może zrobiliście literówkę podając nam swojego maila itp.) Spróbujcie ponownie. Śmiało piszcie do nas po imieniu.

Pozdrawiamy Piotrek i Kaśka

Uwaga! Chwilowo formularz kontaktowy nie działa. Prosimy o wiadomość e-mail, telefon lub na naszym fanpage’u na facebook’u. Przepraszamy za utrudnienia.

Aby wysłać wiadomość zaakceptuj przetwarzanie danych z formularza Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych i treści uzupełnionej w formularzu w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na moją wiadomość. Możesz wycofać swoją swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie np. przesyłając E-Mail.